Turnaj o pohár starostu obce Čaňa

05.05.2013 08:31

V úzkej spolupráci s vedením obce a základnej školy sme v sobotu usporiadali 10. ročník stolnotenisového turnaja o pohár starostu obce Čaňa. 38 štartujúcich hráčov v 8 skupinách bojovalo v priateľskej atmosfére na 6 stoloch o krásne poháre. Bola aj cena útechy. Turnaj už tradične otvoril pán starosta, ktorý pred jeho samotným začiatkom ocenil pamätnou plaketou p. Mihóka za rozvoj stolného tenisu v obci. Hlavným rozhodcom turnaja bol R. Laboš. K dobrým zápasom nechýbalo ani občerstvenie a výborný guľáš. Príjemným prekvapením turnaja boli hráči z iných okresov a naša mládež. Celkovým víťazom turnaja sa stal Julius Bacso (1. liga Stadex), ktorý vo finále zdolal R. Takáča (2.liga Valaliky) 3:0. Na 3. mieste skončila najmladšia účastníčka turnaja Emka Labošová (Junior Čaňa), ktorá vyhrala nad T. Horňákom (STO Valaliky) 3:0.

V piatok o pohár starostu obce bojovali aj žiaci základnej školy v dvoch kategóriách. Víťazom 1.-5. ročníka sa stal hráč nášho klubu Matej Bitóo . V kategórií 6.-9. ročník vyhral Stankovič. Blahoželáme!

Konečné výsledky

Turnaj_X. jubilejný ročník_o pohár starostu obce_ČAŇA_04.Máj 2013.pdf (254,2 kB)