Slovenský pohár mladšie žiactvo

16.09.2012 16:40
Emka Labošová vo Valalikoch tretia

V 1. kole SPM mladších žiačok nastúpilo 47 dievčat. Nechýbali ani naše dve dievčatá Ema Labošová a Sofia Takáčová . Podľa očakávaní sa viac darilo Emke, ktorá po nešťastnej prehre v boji o postup do finále skončila nakoniec tretia.V semifinále ju čakala N. Grigelová z Nitry. Emka viedla na sety 2:1, v štvrtom sete 8:4, v piatom dokonca 10:5, mala 8 mečbolov ...Nakoniec sa z víťazstvá tešila jej súperka, ktorá záverečný set vyhrala 19:17. Bol to zápas výbornej úrovne. V boji o tretiu priečku zahrala Emka skvele proti slovenskej jedničke T. Kukuľkovej z Trnavy, nad ktorou  vyhrala 3:0. Sofia po nepresvedčivom výkone obsadila 25.-30. miesto . Cieľ dostať sa do 24-ky sa jej tak nepodarilo splniť.
Emke k bronzovej medaile blahoželáme a dievčatám budeme držať palce v ďalších kolách SPM.

Konečné výsledky: MŽky Valaliky.pdf (471,6 kB)