Kalendár SSTZ 2016/17
Od | Do | Nazov | Zmenené | |
---|---|---|---|---|
14.08 | 15.08 | Satelit Topolčany | ostatne | 06.09 |
17.08 | 18.08 | Satelit Havířov | ostatne | 06.09 |
19.08 | 23.08 | 38th Flanders International Table Tennis Tournaments 2016 (Oostende, BEL) BELGIUM COAST | ostatne | 12.08 |
20.08 | 21.08 | Satelit - Hluk | ostatne | 06.09 |
20.08 | 20.08 | 18th Flanders ITT Ostend Masters 2016 (Oostende, BEL) | ostatne | 12.08 |
20.08 | 28.08 | Chinese Taipei Junior & Cadet Open, Golden Series Junior Circuit, Taipei (TPE) | ostatne | 12.08 |
24.08 | 28.08 | ITTF World Tour, Bulgaria Open, Panagyurishte (BUL) | wt | 27.01 |
25.08 | 28.08 | El Salvador Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit, San Salvador (ESA) | wjc | 27.01 |
26.08 | 28.08 | Eurominichamps, Schiltigheim (FRA) | ostatne | 22.08 |
27.08 | 27.08 | SP mužov - O Pohár duklianskych hrdinov, Prešov | sp | 06.09 |
31.08 | 04.09 | Tunisia Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit, Hammamet (TUN) | wjc | 27.01 |
31.08 | 04.09 | ITTF World Tour, Czech Open, Olomouc (CZE) - Major Series | wt | 06.09 |
03.09 | 03.09 | SP mužov - Mildeho memoriál, Ružomberok | sp | 06.09 |
07.09 | 11.09 | ITTF World Tour, Belarus Open, Minsk (BLR) - Challenge Series | wt | 27.01 |
07.09 | 11.09 | India Junior & Cadet Open, ITTF Premium Junior Circuit, Indore (IND) | wjc | 27.01 |
08.09 | 17.09 | Paralympic Games, Table Tennis Events, Rio de Janeiro (BRA) | ostatne | 27.01 |
10.09 | 10.09 | 1.SPM - staršie žiactvo, MSK Malacky | spm | 12.09 |
11.09 | 11.09 | 1.SPM - U21, STO Spoje Ivanka | spm | 12.09 |
13.09 | 13.09 | 1.kolo superliga | liga | 14.09 |
14.09 | 18.09 | ITTF World Tour, China Open, Chengdu (CHN) - Super series | wt | 27.01 |
14.09 | 18.09 | Croatia Junior & Cadet Open, ITTF Premium Junior Circuit, Varazdin (CRO) | wjc | 02.02 |
15.09 | 18.09 | 1.kolo ETTU CUP | ostatne | 20.09 |
17.09 | 17.09 | SP mužov - Štrauchov memoriál, Tr. Teplá | sp | 17.09 |
17.09 | 17.09 | 1.SPM - najmladšie žiactvo, STO Valaliky | spm | 17.09 |
20.09 | 24.09 | ITTF World Tour, Belgium Open, De Haan (BEL) - Challenge Series | wt | 20.09 |
20.09 | 20.09 | 2.kolo superliga | liga | 21.09 |
21.09 | 25.09 | Slovenia Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit, Otocec (SLO) | wjc | 02.02 |
24.09 | 24.09 | 1.SPM - mladšie žiactvo, STK Lok. Košice | spm | 26.09 |
30.09 | 30.09 | 1.kolo extraliga muži | liga | 03.10 |
01.10 | 02.10 | Dunajský pohár | ostatne | 03.10 |
01.10 | 01.10 | 1.kolo 1.liga muži | liga | 03.10 |
02.10 | 09.10 | Eurotalents, Otočec, Slovinsko | ostatne | 20.10 |
04.10 | 08.10 | VT juniori, Nitra | ostatne | 20.10 |
05.10 | 09.10 | Serbian Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit, Vrnjacka Banja (SRB) | wjc | 22.08 |
07.10 | 09.10 | Europe Youth Top 10, Prague (CZE) | ostatne | 12.08 |
08.10 | 08.10 | 1.SPM - dorast STO Valaliky | spm | 11.10 |
10.10 | 14.10 | VT minikadeti, Topoľčany | ostatne | 10.11 |
10.10 | 14.10 | VT minikadetky, Bratislava | ostatne | 10.11 |
11.10 | 11.10 | 3.kolo superliga | liga | 17.10 |
14.10 | 15.10 | 2.kolo extraliga muži | liga | 17.10 |
15.10 | 15.10 | 2.kolo 1.liga muži, 1.kolo extraliga ženy, 1.kolo 1.liga ženy západ | liga | 17.10 |
16.10 | 16.10 | 1.kolo extraliga dorast | liga | 26.07 |
18.10 | 23.10 | ITTF - European Championships, Budapest (HUN) | ostatne | 12.08 |
21.10 | 29.10 | World Cadet Challenge, Shanghai (CHN) | wjc | 20.12 |
21.10 | 22.10 | 3.kolo extraliga muži | liga | 26.07 |
22.10 | 22.10 | 1.liga ženy - východ | liga | 26.07 |
22.10 | 22.10 | 3.kolo 1.liga muži, 2.kolo extraliga ženy, 2.kolo 1.liga ženy západ, 1.liga ženy východ | liga | 22.08 |
22.10 | 23.10 | Minimies, Belgicko | ostatne | 20.10 |
25.10 | 25.10 | 4.kolo superliga | liga | 26.07 |
26.10 | 28.10 | VT Kadeti + Kadetky, Bratislava | ostatne | 20.10 |
28.10 | 30.10 | 2.kolo ETTU CUP | ostatne | 12.08 |
28.10 | 31.10 | VT juniori, Ružomberok | ostatne | 20.10 |
28.10 | 31.10 | VT juniorky, Ružomberok | ostatne | 20.10 |
29.10 | 31.10 | Slovak Cadet Open, ITTF Junior Circuit, Bratislava (SVK) | wjc | 02.02 |
01.11 | 01.11 | Slovensko - Švédsko MUŽI European Championships Team Qualification | ostatne | 07.09 |
01.11 | 01.11 | Slovensko - Francúzsko ŽENY European Championships Team Qualification | ostatne | 07.09 |
02.11 | 06.11 | Hungary Junior & Cadet Open, ITTF Premium Junior Circuit, Szombathely (HUN) | wjc | 02.02 |
05.11 | 05.11 | 2.SPM - najmladšie žiactvo, MSK Malacky | spm | 09.01 |
09.11 | 13.11 | ITTF World Tour, Austrian Open, Linz (AUT) - Major Series | wt | 02.02 |
10.11 | 15.11 | Chile Open 2016 (Santiago, CHI) | ostatne | 10.11 |
10.11 | 11.11 | Kontrolný turnaj kadeti, Topoľčany | ostatne | 26.11 |
11.11 | 12.11 | 4.kolo extraliga muži | liga | 26.07 |
12.11 | 12.11 | 1.liga ženy - východ | liga | 26.07 |
12.11 | 12.11 | 4.kolo 1.liga muži, 3.kolo extraliga ženy, 3.kolo 1.liga ženy západ, 1.liga ženy východ | liga | 22.08 |
15.11 | 15.11 | 5.kolo superliga | liga | 26.07 |
15.11 | 21.11 | VT juniori, Nitra | ostatne | 20.10 |
16.11 | 20.11 | ITTF World Tour, Swedish Open, Stockholm (SWE) - Major Series | wt | 02.02 |
18.11 | 20.11 | Turnaj Olypmic Hopes, Budapešť | ostatne | 20.10 |
19.11 | 19.11 | 2.SPM - staršie žiactvo, STO Valaliky | spm | 21.11 |
20.11 | 20.11 | 2.SPM - U21, STO Valaliky | spm | 21.11 |
21.11 | 25.11 | VT Kadeti, Topoľčany | ostatne | 20.10 |
21.11 | 25.11 | VT Kadetky, Bratislava | ostatne | 20.10 |
22.11 | 22.11 | Estónsko - Slovensko MUŽI European Championships Team Qualification | ostatne | 07.09 |
22.11 | 22.11 | Taliansko - Slovensko ŽENY European Championships Team Qualification | ostatne | 07.09 |
25.11 | 27.11 | 3.kolo ETTU CUP | ostatne | 12.08 |
25.11 | 26.11 | 5.kolo extraliga muži | liga | 26.07 |
26.11 | 26.11 | 5.kolo 1.liga muži, 4.kolo extraliga ženy, 4.kolo 1.liga ženy západ | liga | 26.07 |
27.11 | 27.11 | 2.kolo extraliga dorast | liga | 26.07 |
29.11 | 29.11 | 6.kolo superliga | liga | 26.07 |
30.11 | 07.12 | World Junior Table Tennis Championships, Cape Town (RSA) | wjc | 20.12 |
03.12 | 03.12 | 2.SPM - dorast, MSK Malacky | spm | 09.01 |
06.12 | 11.12 | Copa Costa Rica (San Jose, CRC) | liga | 26.07 |
08.12 | 11.12 | Finlandia Open, Helsinki (FIN) | ostatne | 22.09 |
08.12 | 11.12 | ITTF World Tour Grand Finals, Doha (QAT) | wt | 12.08 |
08.12 | 09.12 | Kontrolný turnaj minikadeti a minikadetky Topoľčany | ostatne | 26.11 |
09.12 | 10.12 | 6.kolo extraliga muži | liga | 26.07 |
10.12 | 10.12 | 6.kolo 1.liga muži | liga | 26.07 |
12.12 | 17.12 | US Open, Las Vegas, NV (USA) | ostatne | 12.08 |
12.12 | 16.12 | VT minikadeti, Topoľčany | ostatne | 29.11 |
12.12 | 16.12 | VT minikadetky, Bratislava | ostatne | 29.11 |
17.12 | 17.12 | 2.SPM - mladšie žiactvo, MSK Malacky (hala SSTZ) | spm | 09.01 |
29.12 | 29.12 | SP mužov - Vianočný turnaj, Nové Zámky | sp | 29.12 |
02.01 | 05.12 | VT minikadetky, Bratislava | ostatne | 20.10 |
02.01 | 05.01 | Výcvikový tábor minikadeti, Topoľčany | ostatne | 28.01 |
06.01 | 08.01 | Joola Hungarian mini cadet open championships | ostatne | 16.09 |
07.01 | 07.01 | SP mužov - BOKA Cup, Prievidza | sp | 08.01 |
13.01 | 13.01 | 7.kolo extraliga muži | liga | 22.08 |
14.01 | 14.01 | 7.kolo 1.liga muži, 5.kolo extraliga ženy, 5.kolo 1.liga ženy západ | liga | 22.08 |
15.01 | 15.01 | 3.SPM - dorastenci, MSK Čadca | spm | 23.08 |
15.01 | 15.01 | 3.SPM - dorastenky, ŠK Jáňan Moravský Svätý Ján | spm | 23.08 |
16.01 | 19.01 | Výcvikový tábor kadeti, Topoľčany | ostatne | 13.01 |
16.01 | 19.01 | Výcvikový tábor kadetky, Bratislava | ostatne | 13.01 |
17.01 | 22.01 | ITTF World Tour, Hungarian Open, Budapest (HUN) | wt | 02.02 |
21.01 | 21.01 | 3.SPM - staršie žiactvo, STK Lokomotíva Košice | spm | 23.08 |
24.01 | 24.01 | Švédsko - Slovensko MUŽI European Championships Team Qualification | ostatne | 07.09 |
24.01 | 24.01 | Francúzsko - Slovensko ŽENY European Championships Team Qualification | ostatne | 07.09 |
27.01 | 27.01 | 8.kolo extraliga muži | liga | 22.08 |
27.01 | 29.01 | 2016 World Junior Circuit Finals, Indore (IND) | wjc | 20.12 |
28.01 | 28.01 | 8.kolo 1.liga muži | liga | 22.08 |
29.01 | 29.01 | 3.kolo extraliga dorast | liga | 22.08 |
01.02 | 05.02 | BAHRAIN Junior & Cadet Open, ITTF, Junior Circuit | wjc | 20.12 |
01.02 | 05.02 | Výcvikový tábor juniorky, Topoľčany | ostatne | 28.01 |
02.02 | 05.02 | Majstrovstvá Európy U21 Sochi (RUS) | ostatne | 27.01 |
02.02 | 05.02 | International Open Table Tennis Competition to the Memory of János Molnár | ostatne | 13.01 |
03.02 | 05.02 | ITTF Europe Cup, Antibes (FRA) | wt | 20.12 |
03.02 | 07.02 | Výcvikový tábor juniori, Nitra | ostatne | 28.01 |
06.02 | 08.02 | Výcvikový tábor kadeti, Topoľčany | ostatne | 28.01 |
06.02 | 08.02 | Výcvikový tábor kadetky, Bratislava | ostatne | 28.01 |
08.02 | 12.02 | CZECH Junior & Cadet Open, ITTF, Junior Circuit | wjc | 20.12 |
11.02 | 11.02 | 3.SPM - najmladší žiaci, TJ Lokomotíva Vrútky | spm | 23.08 |
11.02 | 11.02 | 3.SPM - najmladšie žiačky, TTC Majcichov | spm | 02.02 |
13.02 | 17.02 | Výcvikový tábor minikadeti, Topoľčany | ostatne | 28.01 |
14.02 | 19.02 | ITTF World Tour, India Open, New Delhi (IND) | wt | 20.12 |
15.02 | 19.02 | FRENCH Junior & Cadet Open, ITTF Premium Junior Circuit, Metz (FRA) | wjc | 02.01 |
17.02 | 17.02 | 9.kolo extraliga muži | liga | 22.08 |
18.02 | 18.02 | 9.kolo 1.liga muži, 6.kolo extraliga ženy, 6.kolo 1.liga ženy západ, 1.liga ženy východ | liga | 22.08 |
19.02 | 19.02 | 3.SPM - mladší žiaci, MSK Čadca | spm | 13.02 |
19.02 | 19.02 | 3.SPM - mladšie žiačky, TTC Považská Bystrica | spm | 13.02 |
20.02 | 23.02 | Výcvikový tábor minikadetky, Bratislava | ostatne | 28.01 |
21.02 | 21.02 | Extraliga muži štvrťfinále - Play off 1.stretnutie | liga | 22.08 |
21.02 | 26.02 | ITTF World Tour Platinum, Qatar Open, Doha (QAT) | wt | 02.01 |
22.02 | 26.02 | SWEDISH Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit, Orebro (SWE) | wjc | 02.01 |
24.02 | 24.02 | Extraliga muži štvrťfinále - Play off 2.stretnutie | liga | 22.08 |
24.02 | 24.02 | 10.kolo extraliga muži | liga | 22.08 |
25.02 | 25.02 | Extraliga muži štvrťfinále - Play off 3.stretnutie | liga | 22.08 |
25.02 | 25.02 | 10.kolo 1.liga muži, 7.kolo extraliga ženy, 7.kolo 1.liga ženy západ | liga | 22.08 |
26.02 | 26.02 | 3.SPM - U21 BSTZ (hala SSTZ) | spm | 20.02 |
04.03 | 05.03 | MSR mužov a žien | ostatne | 27.02 |
06.03 | 09.03 | Výcvikový tábor minikadeti | ostatne | 28.01 |
06.03 | 09.03 | Výcvikový tábor minikadetky | ostatne | 28.01 |
07.03 | 07.03 | Estónsko - Slovensko MUŽI European Championships Team Qualification | ostatne | 07.09 |
07.03 | 07.03 | Slovensko - Taliansko ŽENY European Championships Team Qualification | ostatne | 07.09 |
08.03 | 12.03 | Italian Junior & Cadet Open, ITTF Premium Junior Circuit, Lignano (ITA) | wjc | 20.01 |
10.03 | 12.03 | Malacky open | ostatne | 24.01 |
14.03 | 14.03 | Extraliga muži semifinále - Play off 1.stretnutie | liga | 22.08 |
17.03 | 17.03 | Extraliga muži semifinále - Play off 2.stretnutie | liga | 22.08 |
17.03 | 17.03 | 11.kolo extraliga muži | liga | 22.08 |
18.03 | 18.03 | Extraliga muži semifinále - Play off 3.stretnutie | liga | 22.08 |
18.03 | 18.03 | 11.kolo 1.liga muži, 8.kolo extraliga ženy, 8.kolo 1.liga ženy západ, 1.liga ženy východ | liga | 22.08 |
20.03 | 24.03 | Výcvikový tábor kadeti, Topoľčany | ostatne | 13.01 |
20.03 | 23.03 | Výcvikový tábor kadetky, Bratislava | ostatne | 28.01 |
23.03 | 26.03 | Paraguay Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit, Asuncion (PAR) | wjc | 27.02 |
25.03 | 25.03 | 4.SPM - dorastenci, STO Valaliky (zmena) | spm | 14.02 |
25.03 | 25.03 | 4.SPM - doratenky, ŠŠK Centrál Svidník | spm | 23.08 |
26.03 | 26.03 | 1.Baráž Východ - Západ ženy | liga | 22.08 |
27.03 | 30.03 | Výcvikový tábor juniorky, Ružomberok | ostatne | 28.01 |
29.03 | 02.04 | ITTF Challenge, Thailand Open, Bangkok (THA) | wt | 27.02 |
29.03 | 02.04 | Tunisia Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit, LaMarsa (TUN) | wjc | 27.02 |
29.03 | 02.04 | Výcvikový tábor juniori, Nitra | ostatne | 28.01 |
01.04 | 01.04 | 4.SPM - starší žiaci, TJ Lokomotíva Vrútky | spm | 22.08 |
01.04 | 01.04 | 4.SPM - staršie žiačky, STK ZŠ Na bielenisku Pezinok | spm | 22.08 |
02.04 | 02.04 | 4.SPM - U21 BSTZ (hala SSTZ) | spm | 23.08 |
04.04 | 04.04 | Extraliga muži finále - Play off 1.stretnutie | liga | 22.08 |
07.04 | 07.04 | Extraliga muži finále - Play off 2.stretnutie | liga | 22.08 |
07.04 | 07.04 | 12.kolo Extraliga muži | liga | 22.08 |
08.04 | 08.04 | Extraliga muži finále - Play off 3.stretnutie | liga | 22.08 |
08.04 | 08.04 | 12.kolo 1.liga muži, 2.baráž Východ - Západ ženy | liga | 22.08 |
08.04 | 08.04 | M SR družstvá žien - finále extraligy ženy | liga | 22.08 |
08.04 | 11.04 | Australian Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit, Tweed Heads (AUS) | wjc | 27.02 |
10.04 | 14.04 | Výcvikový tábor kadeti, Topoľčany | ostatne | 13.01 |
11.04 | 21.04 | Výcvikový tábor kadetky, Bratislava | ostatne | 28.01 |
14.04 | 17.04 | 12th AUSTRIAN LINDE YOUTH CHAMPIONSHIPS | ostatne | 02.03 |
18.04 | 23.04 | ITTF World Tour, Korean Open, Incheon (KOR) | wt | 02.03 |
19.04 | 23.04 | BELGIUM Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit, Spa (BEL) | wjc | 02.03 |
22.04 | 22.04 | 1.liga muži - o záchranu | liga | 22.08 |
22.04 | 22.04 | 4.SPM - mladší žiaci, TTC Považská Bystrica | spm | 23.08 |
22.04 | 22.04 | 4.SPM - mladšie žiačky, MŠK Žiar nad Hronom | spm | 23.08 |
23.04 | 23.04 | 4.kolo extraligy dorast | liga | 22.08 |
24.04 | 28.04 | Výcvikový tábor minikadeti, Topoľčany | ostatne | 24.01 |
24.04 | 27.04 | Výcvikový tábor minikadetky, Bratislava | ostatne | 28.01 |
26.04 | 30.04 | ITTF Challenge, Slovenian Open, Otocec (SLO) | wt | 23.08 |
26.04 | 30.04 | ITTF Challenge, Chile Open, Santiago de Chile (CHI) | ostatne | 23.08 |
29.04 | 29.04 | 4.SPM - najmladší žiaci, ŠKST Humenné | spm | 22.08 |
29.04 | 29.04 | 4.SPM - najmladšie žiačky, ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján | spm | 22.08 |
30.04 | 30.04 | MSR družstvá staršie žiactvo | ostatne | 22.08 |
03.05 | 07.05 | ITTF Challenge, Brazil Open, Sao Paulo (BRA) | wt | 23.08 |
03.05 | 07.05 | India Junior & Cadet Open, ITTF Premium Junior Circuit, New Delhi (IND) | wjc | 23.08 |
06.05 | 07.05 | MSR dorast | ostatne | 22.08 |
08.05 | 08.05 | MSR družstvá mladšie žiactvo | ostatne | 22.08 |
08.05 | 12.05 | Výcvikový tábor kadeti, Topoľčany | ostatne | 13.01 |
08.05 | 11.05 | Výcvikový tábor kadetky, Bratislava | ostatne | 28.01 |
10.05 | 14.05 | Thailand Junior & Cadet Open, ITTF Golden Series Junior Circuit, Bangkok (THA) | wjc | 23.08 |
13.05 | 14.05 | MSR staršie žiactvo | ostatne | 22.08 |
15.05 | 19.05 | Výcvikový tábor minikadeti, Topoľčany | ostatne | 28.01 |
15.05 | 18.05 | Výcvikový tábor minikadetky, Bratislava | ostatne | 28.01 |
20.05 | 21.05 | MSR mladšie žiactvo | ostatne | 22.08 |
24.05 | 28.05 | Polish Junior & Cadet Open, ITTF Golden Series Junior Circuit, Wladyslawowo (POL) | wjc | 23.08 |
26.05 | 28.05 | GrandPrix Praha | ostatne | 23.08 |
29.05 | 05.06 | World Championships, Dusseldorf (GER) | ostatne | 23.08 |
30.05 | 31.05 | Výcvikový tábor juniori, Senec | ostatne | 28.01 |
30.05 | 31.05 | Výcvikový tábor juniorky, Senec | ostatne | 28.01 |
01.06 | 04.06 | Slovak Junior Open, ITTF Junior Circuit, Senec (SVK) | wjc | 23.08 |
07.06 | 11.06 | Argentina Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit, Buenos Aires (ARG) | wjc | 23.08 |
10.06 | 10.06 | MSR družstvá dorast - finále extraligy dorastencov | ostatne | 22.08 |
11.06 | 11.06 | Kvalifikácia extraliga dorast | ostatne | 22.08 |
14.06 | 18.06 | ITTF World Tour Platinum, Japan Open, Tokyo (JPN) | wt | 23.08 |
17.06 | 18.06 | MSR najmladšie žiactvo | ostatne | 22.08 |
19.06 | 23.06 | Príprava MEJ kadetky | ostatne | 28.01 |
19.06 | 23.06 | Príprava MEJ kadeti | ostatne | 28.01 |
19.06 | 23.06 | Príprava MEJ juniori | ostatne | 28.01 |
19.06 | 23.06 | Príprava MEJ juniorky | ostatne | 28.01 |
20.06 | 25.06 | ITTF World Tour Platinum, China Open, Chengdu (CHN) | wt | 23.08 |
21.06 | 25.06 | China Junior & Cadet Open, ITTF Golden Series Junior Circuit, Taicang (CHN) | wjc | 23.08 |
26.06 | 30.06 | Príprava MEJ kadetky | ostatne | 28.01 |
26.06 | 30.06 | Príprava MEJ kadeti | ostatne | 28.01 |
26.06 | 30.06 | Príprava MEJ juniori | ostatne | 28.01 |
26.06 | 30.06 | Príprava MEJ juniorky | ostatne | 28.01 |
27.06 | 02.07 | ITTF World Tour Platinum, Australian Open, Gold Coast (AUS) | wt | 23.08 |
03.07 | 07.07 | Príprava MEJ kadetky | ostatne | 28.01 |
03.07 | 07.07 | Príprava MEJ kadeti | ostatne | 28.01 |
03.07 | 07.07 | Príprava MEJ juniori | ostatne | 28.01 |
03.07 | 07.07 | Príprava MEJ juniorky | ostatne | 28.01 |
10.07 | 12.07 | Príprava MEJ kadetky | ostatne | 28.01 |
10.07 | 12.07 | Príprava MEJ kadeti | ostatne | 28.01 |
10.07 | 12.07 | Príprava MEJ juniori | ostatne | 28.01 |
10.07 | 12.07 | Príprava MEJ juniorky | ostatne | 28.01 |
14.07 | 23.07 | European Youth Championships, Gondomar (POR) | ostatne | 23.08 |